Kierowca Międzynarodowy C+E
Erontrans Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie, Polska
7 d. temu
source : Praca

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 29 letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL.

Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko :

Praca na terenie Unii Europejskiej

Obowiązki :

  • realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
  • transport towarów w krajach UE
  • przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie
  • doświadczenia minimum 6 miesięcy
  • aktualnych badań lekarskich i psychologicznych
  • aktualnego kursu na przewóz rzeczy,
  • aktualnej karta kierowcy
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • mile widziane uprawnienia ADR
  • prawo jazdy kat. C+E
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesny tabor oraz pełną obsługę serwisową przez sieć partnerów
  • różne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)
  • dla niedoświadczonych - zdobycie doświadczenia pod okiem profesjonalnego kierowcy
  • dostępne różne formy pracy w zależności od sytuacji oraz formy zatrudnienia
  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karty flotowe, itp.
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • pracę w transporcie międzynarodowym, na terenie Unii Europejskiej, w pojedynczych lub podwójnych obsadach
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych