Operator Produkcji - Wałbrzych!
AAS Recruitment Sp. z o.o.
Wałbrzych, dolnośląskie
3 d. temu
source : HitPraca.pl

Oferta kierowana do mężczyzn z racji specyfiki pracy na stanowisku. Czym będziesz zajmować się na stanowisku?praca na linii produkcyjnej obsługa maszyn produkcyjnych dbanie o porządek na stanowisku pracy Czego oczekujemy?

chęci do pracy gotowości do pracy fizycznej Co zyskasz?możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego szkolenie stanowiskowe stawkę godzinową 26 zł bruttopracę w systemie 3 zmianowym dodatek nocny (stawka 31,20 zł brutto)umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS z możliwością przejścia na umowę o pracę pod zakład Klienta (po 12 miesiącach)parking przy zakładzie zaplecze socjalne możliwość współpracy w weekend (sobota 39,00 zł brutto, niedziela 52,00 zł brutto)dodatkowa przerwa opiekę oraz pomoc Koordynatora pozapłacowy system benefitów Aplikuj, zadzwoń bądź wyślij sms o treści "wałbrzych" pod nr.

451 070 700, oddzwonimy z ofertą.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku