PRACA NA WAKACJE DLA STUDENTÓW I UCZNIÓW - NIEMCY
Concept Plus
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Studenci! Uczniowie! Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych, wakacji i innych przerw od nauki.

Chcesz dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś! Zakres obowiązków : Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich Kontrola jakości Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych Oferujemy : Wynagrodzenie w wysokości 10,15€ brutto / h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania! Umowę o pracę na warunkach niemieckich Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego Komfortowe warunki mieszkaniowe Wsparcie polskiego koordynatora Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz : Wytrzymałości fizycznej Pełnoletności wymóg konieczny Umiejętności pracy w zespole Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana Mile widziany własny samochód Concept Plus Sp.

z o. o. ul. Gdańska 36 PL 85-006 Bydgoszcz Tel. 052 / 522 80 50

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku