Monter instalacji sanitarnych/hydraulik (Szwajcaria)
Workingo Sp. z o.o.
Łódź, Łódzkie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja Zatrudnienia nr 11888) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów zainteresowanych stanowiskiem : Monter instalacji sanitarnych- hydraulik Miejsce pracy : Szwajcaria - Mels Praca od poniedziałku (11 / 11) Stawka z godzinę pracy : 31 franków brutto (od 120 zł brutto / godz.) + dieta Oferujemy :

 • Pracę w oparciu o umowę szwajcarską
 • Wypłaty tygodniowe
 • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
 • Długoterminowe zatrudnienie
 • Zorganizowane zakwaterowanie Wymagania :
 • Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata
 • Doświadczenie w pracy w Szwajcarii jest dodatkowym atutem
 • Mile widziany własny samochód
 • Znajomość języka niemieckiego w mowie (A2,B1) warunek konieczny
 • Własne narzędzia, kask, odzież i buty robocze są mile widziane Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-77-22 lub +48 606-150-565 oraz o przesłanie CV poprzez odnośnik w ogłoszeniu lub na adres praca małpa workingo.
 • pl wpisując w temacie "Monter instalacji sanitarnych(Szwajcaria)" Wysłanie CV w języku niemieckim przyspieszy rekrutację.

  Zgodnie z przepisami, każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp.

  z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom.

  Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji.

  Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2022 r. Podstawa prawna : Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach.

  Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani / Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani / Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku