Monter Konstrukcji Stalowych
PRAMAR
Toruń, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

PRAMAR - firma zajmująca się szeroko rozumianymi usługami specjalistycznymi oraz szkoleniami produkcyjnymi, obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko : Monter konstrukcji stalowych Miejsce pracy : Toruń Jeśli posiadasz : doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości , umiejętność czytania rysunku technicznego, odpowiedzialność i zaangażowanie, umiejętności ślusarskie.

U nas zajmiesz się : montażem konstrukcji stalowych, przygotowaniem materiału pod spawanie , szlifowaniem elementów. Z nami zyskasz : atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie, możliwość zakwaterowania, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922" W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści : Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez PRAMAR Marta Ginther z siedzibą w Bydgoszczy (85-010 Bydgoszcz, ul.

 • Dworcowa 100) również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;
 • tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm). Dodatkowo Informujemy : "Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest PRAMAR Marta Ginther z siedzibą w Bydgoszczy (85-059) Bydgoszcz, ul.

  Unii Lubelskiej 4a. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku