Technik-Mechanik Serwisu Wózków Widłowych
Ampli HR
Kraków, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta, krakowskiej firmy zajmującej się serwisem i sprzedażą wózków widłowych od ponad 20 lat, poszukujemy osoby na stanowisko : Technik-

Mechanik Serwisu Wózków Widłowych Główne obowiązki : Naprawa i konserwacja wózków widłowych z dojazdem do klienta Diagnostyka Dokonywanie bieżących napraw Montaż części Wymagania : doświadczenie w mechanice pojazdowej prawo jazdy kat.

B uprawnienia UDT mile widziane gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych komunikatywność i samodzielność w działaniu Oferujemy : umowę o pracę na dłuższy okres w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku możliwość zdobycia doświadczenia przyjazna atmosfera w pracy atrakcyjne wynagrodzenie + premie pakiet specjalistycznej opieki medycznej i ubezpieczenie PZU dla pracownika i rodziny niezbędne narzędzia do pracy i wsparcie techniczne Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul.

Mrozowa 20A, 31 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych.

Informujemy o prawie żądania : dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji. Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR.

W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej na adres : dane(at)amplihr.pl wraz ze stosowną informacją.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku