Serwisant klimatyzacji
Termika Sp. z o. o.
Gdańsk, Pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma TERMIKA Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów materiałów izolacyjnych w Polsce Północnej. Od lat zajmujemy się zaopatrzeniem przedsiębiorstw produkcyjnych i wykonawców z branży Klimatyzacyjno - wentylacyjnej.

Doradzamy i wspólnie z naszymi klientami realizujemy projekty budowlane . Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko : Serwisant klimatyzacji i wentylacji Miejsce pracy : Gdańsk (biuro) oraz serwis na terenie Trójmiasta Główne zadania : - techniczna obsługa instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - wykonywanie bieżących napraw - sporządzanie raportów z przeprowadzanych zleceń Wymagania : - doświadczenie w zawodzie - dobra organizacja pracy - umiejętność pracy w zespole - czynne prawo jazdy kategorii B Mile widziane : - uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV - uprawnienia FGAZY Oferujemy : - ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji - stabilność zatrudnienia - możliwość podnoszenia kwalifikacji W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp.

z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o.

o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku