Sprzątanie biur. 8,8€ netto. Bezpłatne mieszkanie.
Belbau Sp. z o.o.
Lublin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Polska firma z siedzibą w Krakowie zatrudni kobiety do sprzątania biur w Belgii. Nowych pracowników zatrudnimy od zaraz. Mile widziane osoby które chcą wyjechać do pracy razem.

Zapewniamy bardzo dobre warunki zatrudnienia - zarobki na poziomie 6.400 zł netto / miesiąc, bezpłatne mieszkanie oraz samochód służbowy.

Wymagamy : - prawa jazdy - znajomości języka angielskiego (potrzebny do komunikowania się z pracownikami biura w Belgii) Oferujemy : - umowę o pracę na cały etat - wynagrodzenie 8,8 € netto na godzinę (można pracować powyżej 40 godzin tygodniowo) - bezpłatne zakwaterowanie w wyposażonym mieszkaniu (koszty pokrywa firma) - samochód służbowy do dyspozycji dla 2 osób (praca w terenie, w 2-osobowych zespołach) - dodatek do wynagrodzenia - zwrot kosztów podróży na trasie Polska-Belgia w czasie urlopów Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu, również tych, którzy aplikowali wcześniej ale nie otrzymali odpowiedzi ze względu na brak miejsc.

Zatrudnimy od zaraz!Oferujemy : Praca w serwisie sprzątającym na stanowisku Cleaning Lady. Preferowana płeć - kobiety. Sprzątanie biur w Belgii.

Oferujemy : - umowę o pracę na cały etat - wynagrodzenie 8,3 € netto na godzinę (można pracować powyżej 40 godzin tygodniowo), po 6 mies.

podwyżka na 8,80 € netto - bezpłatne zakwaterowanie w wyposażonym mieszkaniu (koszty pokrywa firma) - samochód służbowy do dyspozycji dla 2 osób (praca odbywa się w 2-os.

zespołach) - dodatek do wynagrodzenia - zwrot kosztów podróży na trasie Polska-Belgia w czasie urlopów W związku ze wznowieniem rekrutacji zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu, również tych, którzy aplikowali wcześniej ale nie otrzymali odpowiedzi ze względu na brak miejsc. Zatrudnimy od zaraz!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku