Senior Programmer (C#/Unity)
TeamQuest Sp. z o.o.
Katowice, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz Klient jest jednym z największych na świecie wydawców i producentów gier (przygodowych, ale nie tylko). Zespół liczy ponad 140 pasjonatów gier wideo.

Posiadają przyszłościowy plan rozwoju. A ponieważ pasje są po to, by się nimi dzielić, przenoszą gry na wszystkie najważniejsze platformy (PC, Mac, iPhone, iPad, Android, Windows, Xbox One oraz PlayStation) by ludzie na całym świecie mogli odkryć produkcje tworzone z dbałością o szczegół i wyobraźnią.

Czy to działa? Oczywiście! Ponad 12 milionów pobrań rocznie to najlepszy dowód, że elektroniczną rozrywkę traktują bardzo poważnie.

Wymagania :

  • 8+ lat doświadczenia w C# (niekoniecznie komercyjnego)
  • 5+ lat doświadczenia w Unity (min. 3 lata komercyjnego)
  • 3+ lata komercyjnego doświadczenia w branży gier
  • Ukończone i skomercjalizowane co najmniej 2 gry
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji
  • Umiejętność do pracy w zespole
  • Gotowość wzięcia na siebie odpowiedzialności (ownership)
  • Dodatkowe atuty :

  • Znajomość GITa
  • Doświadczenie w tworzeniu gier F2P
  • Własne projekty gier
  • Doświadczenie w pracy z machine learning / artificial intelligence
  • Oferujemy :

  • indywidualnie dopasowany budżet szkoleniowy
  • umowę o pracę lub B2B (takie same benefity, przy B2B płatny urlop, L4 płatne 100%)
  • spotkania integracyjne z zespołem
  • brak dress code
  • elastyczne godziny pracy (10 : 00-15 : 00, godziny, w których należy być w siedzibie)
  • w razie potrzeby praca zdalna
  • Obowiązki :

  • programowanie nowych feature'ów do gry z gatunku Casual F2P (obecnie Match-3, w perspektywie roku - nowy projekt)
  • tworzenie i rozwój innowacyjnej technologii do gier z gatunku Match-3
  • optymalizowanie procesów i narzędzi
  • bliska współpraca z 4 programistami (również mentoring / wsparcie)
  • praca w 20-osobowym interdyscyplinarnym zespole
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych