elektromonter/elektryk - praca w Starachowicach - umowa o pracę
Randstad Polska
Starachowice, Polska
4 d. temu

Potrafisz posługiwać się narzędziami warsztatowymi? Jesteś sumienny i dokładny? A może masz doświadczenie jako elektryk?

Dołącz już dziś do Randstad, zarabiaj do 45700 zł brutto i pracuj w zespole firmy MAN Bus w Starachowicach.

Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści ELEKTROMONTER lub ELEKTRYK na numer 605 197 927 lub 697 401 065, a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

oferujemy

  • wynagrodzenie od 3750 do 4700 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat ( opłacane składki ZUS)
  • ciepły posiłek w trakcie pracy bezpłatnie
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • zadania

  • montaż instalacji elektrycznych
  • montaż podzespołów samochodowych
  • obsługa narzędzi warsztatowych
  • oczekujemy

  • min. wykształcenia zawodowego w kierunku elektronik, elektryk, mechatronik, informatyk i pokrewne
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • na stanowisku elektryk : znajomości czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2- zmianowym
  • zaangażowania i dokładności przy wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47