Fryzjer
Agnieszka Stępień - Pozytywnie Zakręcone Fryzjerstwo
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Salon fryzjerski zlokalizowany na Al. Pokoju 20. Oficjalnie rozpoczynamy poszukiwania utalentowanych osób i chcemy zbudować zgrany zespół.

Jeżeli masz doświadczenie w pracy jako fryzjer i ta branża nie ma przed Tobą tajemnic, dołącz do nas. Szukamy fryzjera, który razem z nami będzie kształtował i udowadniał wysoką jakość i profesjonalizm naszego salonu.

Oczekiwania : - 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku fryzjera - Połączenie pasji i pracy oraz ciągłe rozwijanie swoich umiejętności -

Mile widziana znajomość języka angielskiego - Profesjonalizm, komunikatywność i zaangażowanie w obsłudze i pracy z klientem -

Specjalistyczna wiedza fryzjerska -Miłe usposobienie i wysoka kultura osobista W zamian oferujemy : - Pracę jako niezależny specjalista -

Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności - Duża samodzielność i swoboda - Umowa o pracę - Budowanie swojej kariery w nowo otwartym salonie Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą , odezwij się.

Wyślij CV oraz napisz kilka słów o tym, dlaczego powinniśmy skontaktować się właśnie z Tobą. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku