Opiekunka Seniorów! Najwyższe wynagrodzenie nawet 1700 euro!
Pflegehelden
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
14 d. temu
source : Lento.pl

PFLEGEHELDEN jako jedna z największych niemieckich firm z branży opiekuńczej, we współpracy z polskimi Partnerami poszukuje Opiekunek i Opiekunów gotowych do podjęcia pracy przy opiece na terenie Niemiec.

PFLEGEHELDEN Opieka nad Osobami Starszymi na terenie Niemiec Przedstawicielstwo w województwie kujawsko-pomorskim oraz pomorskim Tel.

48 733 565 465 Opis stanowiska

 • pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności (jedzenie, ubieranie, itp.),
 • troskę o podopiecznego uzależniona od rodzaju i stopnia zaawansowania schorzeń,
 • pilnowanie terminów wizyt lekarskich oraz towarzyszenie podopiecznemu przy nich,
 • pomoc w dopełnianiu zaleceń lekarskich,
 • towarzyszenie w spacerach, podczas wyjazdów. W zależności od rodzaju umowy i wysokości zarobków do obowiązków Opiekunów może należeć także prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, itp.
 • spędzanie czasu wolnego z podopiecznym, pomoc w kontynuowaniu pasji i zainteresowań. Wymagania Znajomości języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym Doświadczenie w opiece na osobami starszymi Mile widziane referencje i kursy z zakresu opieki nad osobami starszymi Nasza oferta Nasi Partnerzy gwarantują : Najwyższe stawki na rynku od 1100 do 1700 euro na rękę miesięcznie! Atrakcyjne premie, bonusy i upominki za wyjazdy w okresie świątecznym Stałą współpracę Składki ZUS, możliwość ubezpieczenia członka rodziny Duży wybór sprawdzonych i bezpiecznych ofert pracy Elastyczne terminy wyjazdów i różne formy zatrudnienia, współpracujemy również z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie Polski oraz Niemiec Zwrot kosztów podróży Opiekę koordynatora 24 h na miejscu.

  Nasi koordynatorzy w Niemczech sprawdzają i znają rodziny do których delegowani są Pracownicy 24 godzinny kontakt z polskim biurem Oferty dopasowane do Twoich oczekiwań Sposób aplikowania Jeżeli znasz język niemiecki w stopniu minimum komunikatywnym oraz posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi, zadzwoń lub napisz.

  Nasz Przedstawiciel z województwa kujawsko-pomorskiego lub pomorskiego skontaktuje się z Tobą i przedstawi warunki współpracy oraz umówi na spotkanie w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie! tel. : +48 733 565 465 e-mail :

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku