Cost Consultant
Colliers International
Warszawa, Poland
4 d. temu

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników.

Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach : Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która będzie :

  • Przygotowywać oferty na podstawie projektów koncepcyjnych, przetargowych, budowlanych i wykonawczych
  • Brać udział w wizjach lokalnych w celu weryfikacji zakresu i potrzebnych zmian
  • Zajmować się optymalizacją kosztową oraz zakresową
  • Zajmować się procesem przygotowywania budżetów do projektów
  • Współpracować i analizować wymagania Klientów pod kątem value engineering ’u
  • Przygotowywać zapytania ofertowe do wykonawców
  • Współpracować z podwykonawcami i negocjować umowy na roboty budowlane i instalacyjne
  • Zarządzać procesami zleceń zmiany i oceną kosztów zmian
  • Brać czynny udział w poprawie automatyzacji procesu wycen
  • Zgłoś się do nas, jeżeli :

  • Jesteś zainteresowany / a pracą na cały etat
  • Masz wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków : inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska
  • Masz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z twoim kierunkiem
  • Komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobrze znasz Pakiet MS Office
  • W zamian zapewnimy Ci :

  • Możliwość pracy przy automatyzacji procesów kosztów
  • Możliwość pracy przy projektach BIM
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, 6 dodatkowych dni urlopu dla rodziców
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz szkolenia dostosowane do potrzeb
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki
  • Zgłoś tę pracę