Kierownik Zmiany - automotive
Human&Hunter
Sosnowiec, Śląskie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko : KIEROWNIK ZMIANY Lokalizacja : Sosnowiec Nr ref. : KZ / KM / K Nasz klient : firma z branży automotive zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Produkuje plastikowe elementy, głównie desek rozdzielczych. Współpracuje z rozpoznawalnymi markami typu Porsche, Maseratti, Volkswagen, czy BMW.

Dlaczego warto? - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego, pracę w międzynarodowej firmie, - zatrudnienie w firmie inwestującej w park maszynowy oraz nowe technologie, - możliwość rozwoju zawodowego w branży Automotive i przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Za co będziesz odpowiedzialny? - zarządzanie zespołem pracowników na zmianie, - nadzorowanie, wdrażanie i utrzymanie wysokich wskaźników produkcyjnych, - zarządzanie realizacją powierzonych projektów produkcyjnych, nadzór nad procesem produkcyjnym, - rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przebiegiem procesu i jakością, - zgłaszanie zapotrzebowania na naprawy, konserwacje oraz modernizacje maszyn.

Jakie umiejętności i wiedzę powinieneś posiadać? - min. wykształcenie średnie, - doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane jako Lider Zmiany, Koordynator Zmiany, Brygadzista itp.

umiejętność zarządzania zespołem oraz pracy w grupie, - dokładność, samodzielność, odpowiedzialność, - gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku