Doradca Klienta w Placówce Kredytowej Banku
Work Room
Warszawa, Mazowieckie
‎16 godz. temu
source : Lento.pl

Firma Work Room (KRAZ19807) dla swojego Klienta, prężnie działającej placówki bankowej poszukuje kandydatów na stanowisko : DORADCY KLIENTA W PUNKCIE OBSŁUGI KREDYTOWEJ Obowiązki :

 • Optymalizowanie wyników sprzedażowych poprzez aktywne postawy sprzedażowe
 • Dbanie o rozwój własny poprzez chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poszerzania wiedzy i pracę nad rozwojem własnym
 • Zachęcanie Klientów w zakresie zakupów na raty
 • Zapewnienie sprawnej, nieprzerwanej i przyjaznej obsługi Klientów Wymagania : Poszukujemy otwartych, uśmiechniętych, zmotywowanych, optymistycznie nastawionych do świata, komunikatywnych i dyspozycyjnych osób, gotowych na podjęcie pracy w systemie równoważnym.
 • Osób zaangażowanych w powierzone obowiązki i odpowiedzialnych. Takich, które lubią pracować z Klientami, oraz które łatwo nawiązują kontakty, a także skutecznie i umiejętnie potrafią pracować w zespole. Niezbędne będą również :

 • wykształcenie minimum średnie,
 • podstawowa znajomość języka angielskiego,
 • doświadczenie w pracy w sektorze bankowym / finansowym mile widziane Co oferujemy : To stanowisko jest czymś więcej niż może się wydawać na pierwszy rzut oka.
 • Da Ci możliwość wpływania na codzienną pracę i przesuwania granic. Wszystko to jest częścią przyjaznej i otwartej kultury korporacyjnej, w ramach której żyjemy według naszych wartości, ciężko pracujemy, bawimy się i działamy mając w świadomości perspektywę długoterminową.

  Tutaj powstają możliwości, a z nimi rozwój.

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
 • pracę w przyjaznej i otwartej atmosferze,
 • szeroki pakiet socjalny (m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, oraz pakiet prywatnej opieki medycznej) Osoby zainteresowane proszę o nadsyłanie swoich aplikacji na adres : Kontakt telefoniczny : + 48 882-
 • 001-116 Klauzula RODO : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Podane przez Panią / Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani / Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych.

  Dane będą przetwarzane na podstawie Pani / Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią / Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym.

  Ma Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko.

  Pani / Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe.

  Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji.

  Przysługuje Pani / Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku