Obsługa techniczna klienta z językiem słoweńskim - praca zdalna
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Poznań, wielkopolskie, Polska
4 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Poznań

Zadania na stanowisku :

  • Dbanie o odpowiednio wysoki poziom usług
  • Zdolność do budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientem
  • Obsługa komunikatorów używanych na stanowisku pracy
  • Bieżąca pomoc związana z doradztwem w zakresie IT
  • Przekazywanie problemów do drugiej i trzeciej linii wsparcia - w przypadku kiedy nie ma możliwości samodzielnego rozwiązania problemu
  • Dbanie o pozytywne relacje firmy z klientami
  • Wymagania wobec kandydatów :

  • Język angielski : b1 / b2 oraz j ęzyk słoweński : b2 / c1 - znajomość obu języków, musi pozwalać na swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • swobody do prowadzenia rozmów poprzez chat, mail i telefon
  • dyspozycyjności do pracy 5 razy w ciągu tygodnia, po 8 godzin (praca na pełen etat)
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • wysokiej kultury osobistej
  • Nasz klient oferuje :

  • Pracę zdalną, hybrydową lub stacjonarną (w zależności od miejsca zamieszkania pracownika)
  • Możliwość pracy na I, II zmianę, zmianę nocną i w weekendy
  • Elastyczny grafik który pozwala na połączenie pracy i np. studiów
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Ciągłe poszerzanie swoich kwalifikacji zawodowych, z zakresu obsługi klienta
  • Benefity dodawane do podstawowej pensji : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np.
  • do okularów czy kursów językowych.