Analityk Biznesowy IT
skills matter
Wroclaw, Poland
6 d. temu
source : Just Join IT

Agile (regular)

Dla jednego z naszych klientów, u którego czeka na Ciebie wiele różnych projektów, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Biznesowego IT.

Twoim zadaniem będzie bezpośrednia komunikacja z klientem, tak by zapoznać się z potrzebami i pozyskać wymagania biznesowe, które będą przekładać się na wymagane rozwiązania.

Zadania na stanowisku :

Analiza stanów AS-IS i TO-BE,

Codzienna współpraca z klientem (przedstawiciele biznesowi, rzeczoznawcy merytoryczni, decydenci) w celu pozyskania i wyjaśnienia wymagań,

Konwersja wymagań biznesowych i interesariuszy na wymagania rozwiązania (funkcjonalne i niefunkcjonalne),

Specyfikacja i zarządzanie wymaganiami,

Przedstawienie klientowi rekomendowanych rozwiązań (przygotowane we współpracy z zespołem technicznym),

Przygotowanie dokumentacji specyfikacji wymagań oraz modeli procesów biznesowych,

Bieżąca współpraca z zespołem technicznym (Deweloperzy, Testerzy, Architekci Systemów),

Raportowanie do różnych Interesariuszy w projekcie, w tym zarządzanie projektem,

Udział w warsztatach projektowych,

Asystowanie klientowi w sesjach UAT.

Nasze oczekiwania :

Doświadczenie w pracy jako Analityk Biznesowy IT (najlepiej ponad 1 rok jako samodzielny BA),

płynna komunikacja w języku angielskim,

Znajomość faz analizy biznesowej i zadań BA w ramach cyklu życia projektu IT,

Znajomość narzędzi analizy biznesowej,

Znajomość metodologii tworzenia oprogramowania (w tym podejście Agile i Waterfall),

Możliwość przygotowania dokumentów specyfikacji wymagań na różnych poziomach,

Umiejętność organizowania własnej pracy, priorytetyzowania zadań i proaktywnego działania,

Doświadczenie w zarządzaniu interesariuszami, w tym umiejętność rozwiązywania konfliktów wymagań pomiędzy różnymi zaangażowanymi stronami,

Doświadczenie w pozyskiwaniu wymagań oraz w prowadzeniu sesji warsztatowych,

Doświadczenie w modelowaniu procesów z wykorzystaniem notacji BPMN lub UML.

Co oferujemy?

Umowa na pełen etat dostosowana do Twoich preferencji,

Onboarding i wsparcie z projektu zdalnie lub w jednym z biur (Lublin, Łódź, Warszawa, Olsztyn, Bytom, Białystok),

Dostęp do szkoleń i kursów certyfikacyjnych,

Dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia społecznego i karty Multisport,

Zajęcia z języka angielskiego.