Specjalista do spraw wsparcia technicznego - praca z językiem niemieckim
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
2 d. temu

Dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy obecnie utalentowanych osób ze znajomością języków obcych, gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Szczecin

Obowiązki na stanowisku :

  • Świadczenie usług dla klientów biznesowych firmy
  • Odbieranie zgłoszeń i realizowanie działań, dotyczących problemów technicznych
  • Świadczenie pomocy technicznej klientom biznesowym firmy
  • Obsługa komunikatory (mail, telefon, chat)
  • Udział w rozmowach z klientami (teams)
  • Podejmowanie działań mających na celu zlikwidowanie usterki, zlikwidowanie problemów technicznych
  • Tworzenie notatek służbowych
  • Analiza danych i dokumentów
  • Tworzenie raportów dla klienta biznesowego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku na rynku branżowym
  • Przestrzeganie procedur ustalonych w firmie
  • Wymagania stawiane kandydatom :

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • oraz języka angielskiego

  • minimalny wymagany poziom B2 / C1
  • ważne : kandydat na to stanowisko, znał oba języki obce i potrafił się z nimi komunikować
  • Doświadczenia w obsłudze klienta
  • Zainteresowanie branżą IT i nowinkami technicznymi
  • Znajomość systemu SAP / Salesforce
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
  • Otwartość na podjęcie pracy hybrydowej
  • Chęć rozwoju zawodowego w branży
  • Klient oferuje :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca zdalna lub hybrydowa, w zależności od miejsca zamieszkania kandydata
  • Praca na pełen etat
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Sprzęt służbowy
  • Aplikuj