Księgowy/Starszy Księgowy w dziale AR z językiem francuskim lub niemieckim (m/k)
Contract Pharmaceuticals Limited
Kraków
12 d. temu

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko : Księgowy / Starszy Księgowy w dziale AR z językiem francuskim lub niemieckim (m / k)

Najważniejsze obowiązki :

  • Realizacja procesów księgowych w obszarze AR
  • Sporządzanie raportów finansowych
  • Kontrola poziomu należności
  • Nadzór nad zgodnością działań z wewnętrznymi procedurami
  • Bieżąca współpraca z innymi działami oraz jednostkami organizacji
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego lub niemieckiego
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku (w zależności od stopnia stanowiska)
  • Rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne oraz dbałość o szczegóły
  • Klient oferuje :

  • Atrakcyjne i konkurencyjne rynkowo wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Ciekawe wyzwania zawodowe
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych