Praca na stałe? Dorywczo? Obsługa klientów kablówki. 21 zł/h
DirectCenter
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli jesteś osobą : otwartą, lubiącą pracę w zespole; lubisz poznawać nowych ludzi; komunikatywny i lubisz rozmawiać; Twoje zadania : - Telefoniczny kontakt z Klientem firmy Multimedia Wymagania : - dyspozycyjność min 24 godz.

w tygodniu - dobra energia! - pozytywnie nastawienie do pracy i ludzi - pewność siebie Oferujemy : - stawkę godzinową 17,00 zł + pewne prowizje! - premie, bony i atrakcyjne bonusy - wsparcie kadry kierowniczej (liderów, trenerów) - szkolenia przygotowujące do pracy - kartę Multisport! ( siłownia i basen są 50 metrów od naszego biura) - opłacamy dojazd do pracy dla naszych pracowników! - dodatkowe konkursy motywacyjne z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi.

 • warsztaty rozwijające umiejętności interpersonalne - pracę w nowoczesnym biurze w centrum Krakowa - indywidualne podejście do każdego pracownika Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.
 • 08.1997. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku