Psycholog/Trener/BYDGOSZCZ + okolice
Centrum Profilaktyki Uzależnień
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Centrum Profilaktyki Uzależnień poszukuje na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego (szczególnie w okolicach Bydgoszczy) psychologów / trenerów, do których należałoby prowadzenie w różnych częściach omawianego województwa : - warsztatów profilaktycznych dla uczniów, - szkoleń dla nauczycieli, - wywiadówek profilaktycznych dla rodziców.

Tematyka zajęć : - profilaktyka uzależnień i zachowań agresywnych, - dopalacze, - cyberbullying, - asertywność, a także komunikacja interpersonalna i inne.

Wymagamy doświadczenia w prowadzeniu tego typu zajęć oraz mobilności. Działalność gospodarcza będzie dodatkowym atutem. Prosimy o przesyłanie CV (oraz referencji lub informacji na temat doświadczenia w przeprowadzaniu tego typu zajęć).

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV z klauzulą dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku