Asystent/
beeline Group
Łódź, Łódzkie, PL -001
1 d. temu

Poszukujesz nowych wyzwań? Nowej, odpowiedzialnej pracy z możliwościami rozwoju?

Chciałbyś / Chciałabyś pracować w firmie, dla której ważne są duch zespołowy, pasja oraz odpowiedzialność?

W takim razie to stanowisko jest w sam raz dla Ciebie!

W związku z relokacją biura z Krakowa do Łodzi poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko :

Asystent / -ka biura / Office assistant

Wymiar czasu pracy : 20h tygodniowo

Twoje obowiązki :

  • Wsparcie Działu Sprzedaży
  • Kontakt z zewnętrznymi partnerami
  • Codzienny kontakt z pracownikami i dbanie o sprawny przepływ informacji
  • Wsparcie w organizacji spotkań biznesowych
  • Wsparcie w tłumaczeniu dokumentów na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Pomoc w przygotowywaniu wewnętrznych procedur firmy
  • Koordynacja obiegu dokumentów firmowych
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji
  • To, co możemy zaoferować :

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy w życzliwym zespole profesjonalistów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy)
  • To, czego oczekujemy od Ciebie :

  • Znajomość języka węgierskiego lub czeskiego będzie mile widziana, ale nie jest to warunek konieczny
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • OUR SPIRIT MAKES THE DIFFERENCE!

    beeline jest jedną z największych międzynarodowych firm oferujących biżuterię. Naszą wizją są modne dodatki w atrakcyjnych cenach.

    Od 1990 roku realizujemy ją z sukcesem poprzez nasze trzy marki SIX, I AM, TOSH. Założony w Kolonii, beeline jest obecny w 47 krajach na całym świecie.

    Nie czekaj. Wyślij nam swoją aplikację, chętnie z uwzględnieniem Twoich oczekiwań finansowych oraz możliwej daty rozpoczęcia pracy.

    MARKI : KONTAKT :

    KONTAKT : Agata Piotrowska

    Agata Piotrowska

  • 49 221 998 90 967
  • a.piotrowska beeline-group.com