Operator maszyn CNC lub konwencjonalnych
Grupa FAMUR
Katowice, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Grupa FAMUR jest globalnym producentem i dostawcą maszyn oraz urządzeń dla górnictwa podziemnego, odkrywkowego, transportu przeładunku, a także energetyki.

Zatrudniamy pracowników w spółkach zlokalizowanych w Katowicach, Zabrzu, Rybniku, Piotrkowie Trybunalskim, Nowym Sączu i Gorlicach, a także w Niemczech, Rosji, Indiach, Kazachstanie i na Ukrainie.

Do Grupy FAMUR SA Systemy Chodnikowe Remag Oddział w Katowicach poszukujemy osoby do pracy na stanowisku : Operator maszyn CNC lub konwencjonalnych CNC / REM / 2020 Miejsce pracy : Katowice Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie :

 • obsługa maszyn CNC (Tokarki, lub Frezarki, lub Wytaczarki)
 • obsługa maszyn konwencjonalnych
 • wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną
 • dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu Zakres wymagań :
 • wykształcenie zawodowe lub techniczne o kierunku obróbka-skrawaniem
 • znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność jego czytania
 • znajomość i umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
 • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub możliwość przyuczenia do pracy
 • umiejętność myślenia przestrzennego, skupienie uwagi, dokładność, solidność Oferujemy :
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe)
 • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
 • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)
 • świadczenia w ramach Zakładowego Systemu Świadczeń Socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMUR S.
 • A., z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy także o dołączenie klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMUR S.

  A. i TDJ S.A., z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych. Informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest FAMUR S.

  A. z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51, nr KRS : 0000048716, Regon : 270641528, NIP : 6340126246. Spółka jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pani / Pana dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie FAMUR S.

  A. i TDJ S.A. na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Grupy FAMUR, który możliwy jest poprzez adres mailowy : oraz pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem Inspektor Ochrony Danych .

  U Inspektora Ochrony Danych uzyska Pani / Pan informacje dot. uzgodnień między współadministratorami. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

  Podstawą prawną przetwarzania danych jest Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679) oraz zgoda (art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679). Pani / Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Ma Pani / Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

  Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.

  Informujemy, że przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku