Ekspedient -Galerie na terenie Bydgoszczy
FallWork
Bydgoszcz, Polska
6 d. temu

Zakres obowiązków : -profesjonalna obsługa klientów w zakresie prawidłowego naliczania i pobierania należności

  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego,
  • współpraca z działami jak i pracownikami sklepu,
  • rozliczenie kasy po skończonej pracy
  • przyjmowanie bonów towarowych Wymagania : -aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do szybkiego wyrobienia dokumentu (ZWRACAMY KOSZT DO 80ZŁ)
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • skrupulatności i dokładność Oferujemy : -stawka 15,50 zł / h
  • elastyczne godziny pracy -decydujesz, kiedy pracujesz!
  • nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas szkolenia
  • umowa cywilnoprawna z pełnym ZUSem
  • wynagrodzenie w formie tygodniowej, bądź miesięcznej do 15tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych