Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy
SMART-HR
Katowice
5 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta jednej z prężnie działających kancelarii prawno-podatkowych, prowadzącej dla swoich klientów doradztwo finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe i podatkowe, poszukujemy osoby na stanowisko :

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy : Katowice

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało :

  • Prowadzenie Ksiąg Handlowych oraz KPiR wyznaczonych Klientów,
  • Przygotowywanie deklaracji VAT i CIT,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym RZiS oraz bilansów), sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS,
  • Kontakt z Urzędami Skarbowymi i innymi instytucjami finansowymi i sprawozdawczymi (np. GUS, NBP).
  • Bieżąca obsługa Klientów, w tym udzielanie porad i doradzanie klientom spółki w zakresie obsługi finansowo-księgowej.
  • Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse lub pokrewne),
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku księgowym, optymalnie w biurze rachunkowym lub kancelarii podatkowej,
  • Znajomość dowolnego programu finansowo-księgowego, dobrej znajomości pakietu Office,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność i komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz bardzo bogaty pakiet socjalny,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Zgłoś tę pracę