Sprzedawca - kasjer
Balans Poland sp. z o.o.
Mysłowice
7 d. temu

Wymagania : - doświadczenie na stanowisku sprzedawcy,- umiejętność obsługi kasy fiskalnej,- aktualna książeczka do celów sanitarno-

epidemiologicznych,- chęć oraz motywacja do pracy.Oferujemy : - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,- wynagrodzenie 2000zł brutto miesięcznie + mozliwość otrzymania premii w postaci nagrody,-

pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym.

Kontakt : Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną : katowice balans-praca.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożenie CV w Oddziale naszej firmy. Agencja Pracy Tymczasowej Balans Poland Sp.

z o. o. ul. 1 Maja 18, 40-284 Katowice

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku