Java Developer
Match-Trade Technologies
Warszawa. PL
5 d. temu
source : Just Join IT

Match-Trade Technologies jest firmą technologiczną, która zajmuje się dostarczaniem zaawansowanych systemów oraz rozwiązań dla rynków finansowych.

Oferowane produkty to m. innymi : systemy transakcyjne dla rynku Forex, CFD, akcji oraz kryptowalut. Osoba zatrudniona na poniższym stanowisku będzie pracować w dynamicznie rozwijającym się projekcie, który zajmuje się opracowywaniem algorytmów i systemów transakcyjnych, które są użwyane do dosarczania płynności dla największych giełd kryptowalutowych (tzw.

market making). Giełdy z którymi współpracujemy to m.in. Kraken, Deribit, Bistamp, Bitbay i wiele innych z różnych części świata.

Przez ponad 5 lat działalności firmie udało się pozyskać bazę ponad 100 klientów instytucjonalnych. Firma posiada aktualnie 2 biura w Polsce, w Warszawie oraz Poznaniu w których pracuje łącznie około 40 osób.

Do biura R&D w Warszawie, poszukujemy kandydatów na stanowisko "Java Developer". Używane technologie : Języki : JavaScala Technologie : SpringCassandra, PostgreSQL,

AkkaBlockchainMaven Technologie serwerowe : Linux, Docker Metodologie oraz systemy do zarządzania projektami : Scrum / Agile, JIRA, GitLab, JenkinsZatrudniona osoba będzie pracować w kilkuosobowym (7-10 osób) zespole programistów.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku