SPAWACZ - Woerden, Holandia
E&A Agencja Zatrudnienia
Szczecin, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

Dla jednego z naszych holenderskich klientów w branży stalowej poszukujemy kandydatów do pracy przy spawaniu przemysłowych kontenerów na śmieci.

Praca ta jest prosta dlatego kilkumiesięczne doświadczenie jest wystarczające. Praca u klienta odbywa się od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym.

Zakres obowiązków : Jesto to prosta praca, która polega na spawaniu metodą MIG / MAG konstrukcji stalowych (przemysłowe kontenery na śmieci) na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania : - aktualne uprawnienia MIG / MAG, - wystarczy kilkumiesięczne doświadczenie, - mile widziane prawo jazdy kat.

B, - samodzielność i odpowiedzialność.Oferujemy : - atrakcyjną stawkę godzinową 12,08 € / h brutto - dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto - naliczane od godz.

podstawowych - stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski - cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce - dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj.

kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf - przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów - sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem - opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia - odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne - organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika - możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski - rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych