Mechanik utrzymania ruchu
Agencja Pracy JobLab
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy MECHANIKA UTRZYMANIA RUCHU do dużej firmy produkcyjnej z Dąbrowy Górniczej OCZEKIWANIA : doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu maszyn w zakładzie produkcyjnym znajomość zagadnień z zakresu : mechanika, budowa maszyn, pneumatyka gotowość do pracy w systemie zmianowym OFERTA : umowa o pracę - po okresie próbnym umowa jest przedłużana na czas nieokreślony atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatki świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, prezenty na Mikołaja dla dzieci, dodatek finansowy na Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne) ZADANIA : diagnostyka i prowadzenie napraw bieżących maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, maszyn pakujących itp.

wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie poprawy procesu produkcyjnego Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu : 791-600-503 lub OBOWIĄZEK INFORMACYJNY ( RODO) : Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana Panią dokumentach aplikacyjnych jest Agencja Zatrudnienia JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul.

Majakowskiego 27. Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła / przekazał / a Pan / Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana / Pani kompetencji.

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.

04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (dalej : Rozporządzenie ).

W przebiegu procesu rekrutacji dane osobowe mogą być przekazane Klientom Joblab, jako odrębnemu administratorowi danych osobowych, o czym zostanie Pan / Pani poinformowany / a.

Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art.

6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do treści Pana / Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pana / Pani dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w pozostałych celach, o których mowa w pkt 11, przez okres 12 miesięcy.

Ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.

Firma nie posiada administratora danych osobowych, w związku z tym, w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na adres mailowy : biuro (małpka) joblab.

pl Przesyłając do nas swoją aplikację jednocześnie, wyraża Pan / Pani zgodę na powyższe oraz : przetwarzanie swoich danych osobowych przez JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi obecnie.

przetwarzanie swoich danych osobowych przez JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi w przyszłości.

przekazanie swoich danych osobowych przez JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej Klientom firmy, w celach związanych z prowadzonymi przez te Spółki rekrutacjami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku