Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu Tradycyjnego
Stock Polska Sp. z o.o.
Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
5 d. temu
source : FACHPRACA

O nas

Stock Polska producent i dystrybutor takich marek jak Stock Prestige, Amundsen, Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Jim Beam, Dubliner, Beluga, Dictador.

Firma będąca częścią Stock Spirits Group.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie. Tutaj zlokalizowana jest Fabryka (ul. Spółdzielcza) oraz Lubelskie Centrum Logistyczne (ul.

Metalurgiczna). W Warszawie znajduje się Biuro Zarządu, a Siły Sprzedażowe rozproszone są po całym kraju.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy
  • Kompleksowa obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Egzekucja ustaleń handlowych i promocyjnych
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Raportowanie wyników za pomocą systemu mobilnego
  • Analiza rynku oraz konkurencji na podległym terenie
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów
  • Wykonywanie wyżej wymienionych zadań na terenie : 1. województwo dolnośląskie : Strzelin, Oława, Jelcz Laskowice, Oleśnica, Brzeg, 2.
  • województwo małopolskie : Kraków i okolice.

    Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, Merchandisera w branży FMCG warunek konieczny
  • Znajomością lokalnego rynku / branży
  • Znajomością technik sprzedażowych i merchandisingu
  • Aktualnym prawem jazdy kat.B
  • Poczuciem odpowiedzialności za powierzone zadania oraz doskonałą organizacją pracy
  • Dyspozycyjnej i gotowej do odbywania podróży służbowych
  • Nastawionej na realizację celów
  • minimum średnie wykształcenie
  • To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami
  • zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń
  • profesjonalny proces adaptacyjny nowych pracowników
  • Zgłoś tę pracę