MAGAZYNIER W SORTOWNI PACZEK – praca Niemcy
HR Navigator Beata Siadek
Warsaw, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Opis stanowiska : Codziennie przez Twoje ręce przejdzie wiele pakunków a Ty będziesz miał swój udział w terminowym dostarczeniu przesyłek do adresata.

Twoim zadaniem będzie załadunek / rozładunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi, przepychanie paczek na taśmie oraz naprawa uszkodzonych przesyłek.

Wymagania : Sprawność fizyczna i umiejętność pracy w szybkim tempie będzie Twoim największym atutem. Pracujemy w godzinach dziennych (od ok.

13 : 00 do ok. 21) oraz nocnych (od ok. 18 : 00 do ok. 02 : 30) - jeśli jesteś "nocnym Markiem" to jest to praca w sam raz dla Ciebie.

Mile widziane jest prawo jazdy kat. B oraz możliwość wyjazdu własnym autem. Pracując z HR Navigator gwarantujemy :

  • stawka godzinowa 9,96 -11,95 EUR (brutto) / h,
  • czas pracy ok. 7,5h - 8h dziennie,
  • w pełni opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie,
  • możliwość pracy długoterminowej / sezonowej,
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (ekuz, A1),
  • opiekę koordynatorów.Oferujemy : Pracując z HR Navigator gwarantujemy :
  • opiekę koordynatorów.
  • Zgłoś tę pracę