IT Project Manager
IT4P
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

IT PROJECT MANAGER ZADANIA :

  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej pod kątem zgodności z wymogami ustawy PZP.
  • Koordynacja procesu składania ofert , monitorowanie terminów.
  • Przygotowywanie gwarancji wadialnych oraz zabezpieczeń należytego wykonania umowy.
  • Bieżąca współpraca z Klientami w ramach realizowanych projektów.
  • Dotrzymywanie terminów , składanie wyjaśnień, wymiana korespondencji, weryfikacja umów.
  • Obsługa administracyjna biura NASZE WYMAGANIA :
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Sumienność i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy
  • Terminowość MILE WIDZIANE :
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Chęć stałego rozwoju oraz poszerzania wiedzy i umiejętności z różnych zakresów
  • Znajomość programów finansowo magazynowych CO OFERUJEMY :
  • Współpracę w oparciu o B2B lub umowę o pracę,
  • Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych.
  • Benefity takie jak opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres e-
  • mail : z dopiskiem w temacie : "IT Project Manager". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit.

    a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

    U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez administratora oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez administratora* *w przypadku chęci wyrażenia przez Pana / Panią zgody na przechowywanie Pana / Pani danych przez administratora w celu ewentualnego uwzględnienia Pana / Pani kandydatury w przyszłych rekrutacjach proszę zamieścić również fragment oznaczony kursywą (zgoda ta jest dobrowolna) Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych