Asystent/ka w dziale logistyki - atrakcyjne wynagrodzenie
Randstad Polska
Warszawa, Polska
1 d. temu

Randstad Polska wspiera firmy w zatrudnianiu najlepszych Pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Odkryj swój potencjał i rozwijaj karierę wspólnie z Randstad. Aplikuj i rozpocznij pracę w międzynarodowej firmie naszego Klienta, gdzie zdobędziesz profesjonalne doświadczenia zawodowe, które zdecydowanie wykorzystasz w przyszłości.

Znajdź pracę w działach powiązanych z logistyką i rozwijaj się z Randstad.

oferujemy

  • zdobycie niezapomnianych doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - 5500 zł brutto
  • dodatek lunchowy 250 zł brutto
  • praca w modelu hybrydowym (2 dni z biura, 3 dni z domu)
  • dostęp do sklepiku wyprzedażowego z produktami klienta
  • pakiet medyczny i sportowy to już podstawa, a my wychodzimy o krok dalej : dostaniesz dostęp do całej platformy benefitowej;
  • poznaj plusy pracy dla Randstad

    zadania

  • planowanie i koordynowanie jednego z elementów łańcucha dostaw (w zależności od roli)
  • wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów firmy jak i również do arkuszy Excel
  • sprawdzanie poprawności danych
  • sporządzanie cyklicznych raportów i analiza danych
  • procesowanie zamówień w systemie SAP
  • wykonywanie zadań dla zespołu, który wspomożesz - podejmiesz wyzwanie?
  • oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie (min. B2)
  • dobrej znajomości programu Excel w praktyce (m.in. tabele przestawne, vlookup)
  • mile widziana osoba w trakcie lub po studiach logistycznych
  • gotowości do wykonywania powtarzalnych zadań
  • że zostaniesz z nami na dłużej : )
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47