Praca na produkcji okolice Nałęczowa
FullJob
Lublin, Lubelskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : - sortowanie, pakowanie, konfekcjonowanie owoców, - mycie ręczne opakowań i skrzynek, - mycie mechaniczne opakowań i skrzynek.

Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, - atrakcyjne warunki finansowe, - jasny system wynagrodzenia, - dodatki kodeksowe, - szkolenie i przygotowanie do pracy.

Wymagamy : - chęci podjęcia zatrudnienia w systemie trzyzmianowym, - KSIĄŻECZKI DO CELÓW SANITARNYCH - WYMÓG KONIECZNY - zaangażowania i chęci do pracy, - praca również dla osób bez doświadczenia.

Proszę o SMS o treści "owoce" pod numer : 535 638 506