ŚLUSARZ
MJS TECHNIKA
Wronki, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl
 • Opis oferty pracy : WYMAGANIA : - znajomość rysunku technicznego, - doświadczenie na zajmowanym stanowisku - wykształcenie min zawodowe (mile widziane techniczne) - gotowość do pracy w systemie zmianowym - umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi, - umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi OFERUJEMY : - stałą i stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
 • atrakcyjne wynagrodzenie; - możliwość podnoszenia kwalifikacji. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
 • Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, daty i miejsca urodzenia, adresu e-mail, numeru telefonu, przebiegu edukacji, przebiegu kariery zawodowej, wizerunku-zdjęcia oraz innych informacji udzielonych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym) zawartych w ofercie w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.

  Dz. U. z 2018 r., poz.1000) oraz przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.

  U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str.1). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych (oraz wizerunku-zdjęcia) na potrzeby przyszłych rekrutacji .

  Informacja dla Kandydatów : Administratorem danych jest MJS TECHNIKA sp. z o.o. z siedzibą we Wronkach przy ul. Mickiewicza 34a.

  Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

  Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku