PRACUJ ZA GRANICĄ. Legalna praca z godnymi zarobkami.
T.L.S. – Transport Logistik Stahlbau
Głogów, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

T.L.S. Transport & Logistik & Stahlbau, to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmujemy się montażem maszyn i urządzeń, relokacją oraz pracami przy konstrukcjach stalowych.

Prace wykonywane są na terenie Polski i Europy. Poszukujemy kandydatów : Elektryków Ślusarzy Spawaczy Monterów konstrukcji stalowych Operatorów wózków widłowych Od kandydatów wymagamy Doświadczenia na ww.

stanowiskach, Odbyte kursy lub szkolenia, Gotowość do stałej pracy różne lokalizacje w zależności od danego projektu, Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac.

Dodatkowym atutem będzie Komunikatywny niemiecki lub angielski, Doświadczenie w pracy za granicą, Prawo jazdy kat. B i własny samochód.

Oferujemy Atrakcyjne wynagrodzenie w pracy godzinowej. Atrakcyjne wynagrodzenie w pracy godzinowej, Czas pracy 8-10 godz.

Ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek, Możliwość regularnych zjazdów do Polski, Zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce, Dojazd i powrót z kontraktu na koszt firmy, Gwarantujemy ubrania ochronne, narzędzia oraz badania lekarskie, Noclegi zagwarantowane prze Pracodawcę, Możliwość rozwijania swoich umiejętności i poszerzenia wiedzy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku