Pracownik magazynu
Eurojob Top Teams for Top Jobs
Holandia
3 d. temu
source : infoPraca

Lubisz pracę magazynową? Jesteś silny? Znasz angielski? Chcesz pracować bliżej polskiej granicy?

To praca właśnie dla Ciebie!

O firmie :

Największa firma logistyczna na świecie firm zajmująca się akcesoriów medycznych oraz pomp.

Obowiązki :

  • Rozładowywanie kontenterów
  • Wczytywanie towaru za pomocą skanera ręcznego
  • Obsługiwanie wózka EPT
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz utrzymanie porządku w obszarze
  • Noszenie ciężarów do max. 23 kg
  • Zapewnimy Ci :

  • Umowa zawarta na holenderskich warunkach
  • Ubezpieczenie
  • Tygodniowe wypłaty - przelewane na konto
  • Stawka godzinowa 10,60€ brutto
  • Dodatki zgodnie z CAO
  • Dodatek wakacyjny 8,33% do każdej wypłaty
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy, zgodne z certyfikatem SNF
  • Transport do pracy służbowym samochodem lub rowerem
  • Zwrot kilometrówki w przypadku własnego mieszkania
  • Zwrot kosztów za podróż do Holandii 75€
  • Atrakcyjne bonusy 125€ za staż pracy
  • Wymagania :

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej komunikatywnie
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność dostosowania się pracy na różnych stanowiskach
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Mile widziana chęć podjęcia pracy na dłużej
  • Zgłoś tę pracę