Poszukujemy pracowników produkcji, pakowaczy
NOWEL Sp. z o.o.
Pomiechówek, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik Produkcji / Pakowacz / Operator Urządzenia Miejsce pracy : Legionowo Oferujemy : -

darmowy transport pracowniczy z Płońska, Nasielska, Pułtuska, - możliwość rozwoju i awansu na stanowisko operatora urządzenia, -

prywatną opiekę medyczną, - możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego. Wymagania : - gotowość do pracy w systemie 3-

zmianowym w ruchu ciągłym, - gotowość do wykonania badań sanitarno-epidemiologicznych, - mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze linii produkcyjnych.

Obowiązki : - pakowanie pieczywa, odrzucanie wadliwych produktów, klejenie kartonów, układanie kartonów na paletach, przyklejanie etykiet, prace pomocnicze przy linii produkcyjnej, utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez formularz Lento lub numer telefonu 607 070 271.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych