Kierownik/Kierowniczka ds. rekrutacji i EB
Michael Page
Warszawa
2 d. temu
source : infoPraca

Poszukujemy doświadczonej osoby, dla której praca z talentami to prawdziwa pasja. Osoba ta musi być gotowa na pracę w bardzo dynamicznym i wymagającym środowisku.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna firma z branży technologicznej, która nieustająco się rozwija i nie zwalnia tempa.

Opis stanowiska

  • Stworzenie i realizacja strategii rekrutacji i Employer Brandingu
  • Analiza i monitorowanie poziomu oraz struktury potrzeb rekrutacyjnych
  • Wybór oraz monitowanie dostawców zewnętrznych oraz metod rekrutacji
  • Zarządzanie zespołem rekrutacji i EB poprzez planowanie, wspieranie i koordynowanie działań podległego zespołu w celu efektywnej realizacji polityki rekrutacyjnej i wizerunku pracodawcy
  • Inicjowanie i wnioskowanie nowych rozwiązań w zakresie powierzonych zadań
  • Planowanie, realizacja i kontrola realizacji nadzorowanego budżetu
  • Realizacja strategii EB oraz wdrożenie koncepcji EVP
  • Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość rynku i narzędzi rekrutacji oraz działań EB
  • Definiowanie i realizacja EVP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. b2
  • Oferujemy

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Stabilna organizacja
  • Preferowana praca w biurze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zgłoś tę pracę