Pracownik Serwisu Sprzątającego - Biurowiec / Gdańsk
Pulire Sp. z o.o
Gdańsk, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Pulire jest spółką należącą do Pulire Group, zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie usług porządkowych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, w sklepach, biurach oraz na halach magazynowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Serwisu Sprzątającego w prestiżowym biurowcu w Gdańsku, przy ul. Grunwaldzkiej 472.

Zakres obowiązków : utrzymanie czystości w części biurowej, w sali konferencyjnej, w części kuchennej oraz socjalnej etc.

Oferujemy : - stałe zatrudnienie - pracę na pełen etat, - wolne weekendy, - godziny pracy od 7 : 00-15 : 00, - wynagrodzenie 12zł netto / h, zwiększona stawka od stycznia.

Wymagania : - chęć i motywacja do pracy, - dobra organizacja pracy, - dyspozycyjność. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 885-758-102 bądź za pośrednictwem portalu.

Informujemy, że Administratorem danych jest Pulire Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ks. W. Siwka 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku