Sales Product Manager
ALSO
Warszawa
3 d. temu

Warszawa

ALSO Polska Sp. z o. o. należy do ALSO Holding AG (Emmen, Szwajcaria). Ponad 4000 osób z 44 krajów tworzy zaangażowany zespół pracowników.

Opis stanowiska

  • Współpraca z wybranymi producentami w zakresie budowania oferty, planowania zakupów i sprzedaży oraz działań marketingowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla wszystkich kanałów sprzedaży (retail, SMB, e-commerce)
  • Utrzymywanie relacji z Kluczowymi Partnerami Handlowymi
  • Rozbudowa kanału sprzedaży SMB we współpracy z działem sprzedaży
  • Rozwój sprzedaży partnerskiej realizowanej przez internetowy system b2b ALSO
  • Kontrola kluczowych wskaźników (obrót . marża , rotacja) dla powierzonej grupy produktów
  • Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT
  • Udokumentowane sukcesy związane ze sprzedażą lub zarządzaniem produktami IT
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Excel i PowerPoint
  • Nastawienie na osiąganie celu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę lub b2b
  • Prywatną opiekę medyczną, pełen pakiet socjalny,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w młodym i profesjonalnym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Small Video-Clip about ALSO :

    We are constantly searching for the talents of today and tomorrow.