Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim (B1)
Arkadia Care
Kraków
2 d. temu
source : infoPraca

Firma Arkadia Care Sp.z.o.o. zajmuje się rekrutacją opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie.

Obecnie do działu rekrutacji, odpowiadającego za pierwszy kontakt z opiekunami, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Specjalista ds.

rekrutacji z językiem niemieckim.Wymagania :

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (min. B1)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • samodzielność
  • nastawienie na realizację celów, zaangażowanie i dobra organizacja,
  • doświadczenie w rekrutacji / obsłudze klienta.
  • mile widziany status studenta i / lub doświadczenie w branżyObowiązki :
  • poszukiwanie Kandydatów do pracy w Niemczech w charakterze Opiekuna osób starszych,
  • telefoniczne i bezpośrednie rozmowy rekrutacyjne,
  • aktualizacja baz danych,
  • wstępna selekcja kandydatów,
  • organizowanie i prowadzanie spotkań informacyjnych.Oferujemy :
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • stałe wynagrodzenie,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy,
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, wyjazdy integracyjne).
  • Zgłoś tę pracę