Programista Java (17) (Remote)
Clurgo
Jasna 14/16a, Warszawa
‎2 godz. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Zadania :

  • Wykonywanie zadań developerskich w międzynarodowym projekcie realizowanym od zera , dotyczącym budowy wirtualnego banku w chmurze
  • Wykorzystywanie jednych z najnowocześniejszych technologii backendowych : Java 17, Spring Boot, Apache Kafka, AWS, Kubernetes, Docker
  • Możliwość proponowania i konsultowania własnych rozwiązań
  • Aktywny udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania w organizacji
  • Stała współpraca w zespole Backend Developerów
  • Oferujemy :

  • Elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej lub w biurze
  • Długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie na podstawie wybranej formy zatrudnienia odpowiadającej Twoim potrzebom
  • Możliwość rozwoju w kierunku zarządzania zespołem lub projektem
  • Bezpieczeństwo zatrudnienia wynikające z zapewnienia ciągłości projektów
  • Swobodną atmosferę bez korporacyjnych standardów, work-life balance
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatną opiekę medyczną
  • Zajęcia języka angielskiego w małych grupach
  • Kogo poszukujemy?

    Oczekujemy od Ciebie :

  • Minimum dwuletniego doświadczenia komercyjnego w programowaniu w Java
  • Dobrej znajomości frameworka Spring
  • Znajomości SQL oraz relacyjnych baz danych (głównie PostgreSQL)
  • Znajomości GIT oraz systemu Linux
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min.B2)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Pasji programowania
  • Mile widziane : znajomość Kubernetes i Docker, Kafka, AWS
  • Czego wymagamy?

    2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Znajomości :
  • Java
  • Mile widziane :
  • Kubernetes
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 12600-18480 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa w całości
  • Szkolenia wewnętrzne, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu
  • Kim jesteśmy?

    Dołącz do Clurgo szybko rozwijającej się firmy zajmującej się realizacją projektów IT. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, ambitni i skoncentrowani na potrzebach biznesowych.

    Jeśli w pracy kierujesz się tymi wartościami, dołącz do nas. Istotne są dla nas wysokie standardy, jakie narzucamy sobie oraz oprogramowanie, które wychodzi spod naszych palców.