Kontroler jakości
GTX HANEX
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy liderem polskiego rynku w produkcji folii termoformowalnych, preform i butelek PET. Wykorzystując najlepsze rozwiązania technologiczne, niezmiennie utrzymujemy wysoką jakość.

Dla naszych produktów jest ona standardem. Dwudziestoletnie doświadczenie, rozwiązania dedykowane konkretnemu klientowi, optymalizacja procesów produkcyjnych oraz systemowa realizacja dostaw sprawiły, że dziś firma Hanex ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku opakowań z tworzyw sztucznych.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko : Kontroler jakości Miejsce pracy : Dąbrowa Górnicza Zakres obowiązków : Wspieranie działu produkcji w zakresie zapewnienia jakości zgodnej z przyjętymi standardami, Odpowiedzialność za zachowanie obowiązującego poziomu jakości i niezawodności produktu, Kontrola i ocena stanu wyprodukowanego produktu zgodnie z przyjętym wzorem, Prowadzenie i kontrola zapisów jakościowych, Kontrola jakościowa surowców i opakowań dostarczanych do zakładu, Udział w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych na produkcji, Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych dotyczących obszaru jakości.

Oczekujemy : Gotowości do pracy na 3 zmiany (6 : 00;14 : 00;22 : 00), Znajomości obsługi komputera, a w szczególności pakietu Office, Umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami kontrolno-pomiarowymi, Umiejętności identyfikacji i rozwiązywania problemów, Odpowiedzialności, samodzielności i dobrej organizacji pracy, Umiejętności pracy w zespole, Doświadczenia zawodowego zdobytego w firmach produkcyjnych (mile widziane).

 • Oferujemy : Zdobycie doświadczenia w polskiej firmie z branży tworzyw sztucznych, produkującej dla znanych marek z całego świata;
 • Pracę w systemie pracy ciągłej zmianowej; Początkowe zatrudnienie (już!) bezpośrednio pod firmą; Coroczny system podwyżek wynagrodzeń;
 • Premie miesięczne; Darmowe szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji, indywidualne ścieżki karier; Pakiet benefitów : system poleceń pracowniczych, owocowe poniedziałki, wyprawka dla nowych członków rodziny;
 • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezp. grupowego, spotkania integracyjne. Pakiet socjalny : wczasy pod gruszą, bony i paczki świąteczne, karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny, dofinansowanie do kolonii dla dzieci;
 • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia : 29.

  08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych .

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku