Zapotrzebowanie na naczycieli Liceum - dziennego.
SKK
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Akademickie Liceum Ogólnokształcące dla młodzieży w Bydgoszczy poszukuje nauczycieli przedmiotów licealnych : Wymagania : -

 • wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym - doświadczenie; - wysoka kultura osobista. Oferujemy : - stabilną pracę w rozwijającej się firmie;
 • możliwość osobistego rozwoju zawodowego; - atrakcyjne warunki zatrudnienia. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.
 • CV oraz dokumenty potwierdzające wykształcenie prosimy składać osobiście w sekretariacie szkoły ul. Jagiellońska 4 lub przesłać na adres mailowy dosepny na stronie internetowej ALO medyczneliceum.

  pl Prosimy o zamieszczenie w CV poniższego oświadczenia : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku