Pracownik administracji magazynowej
Uni-logistics Sp. z o.o.
Gdańsk, pomorskie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Informacje

Rośniemy w siłę i rozbudowujemy nasz zespół specjalistów w całej Polsce.

Bądź częścią dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie odpowiednich dokumentów magazynowych
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Doskonalenie obsługi klientów poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań logistycznych
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Przestrzeganie procedur obowiązujących na magazynie, ze szczególnym uwzględnieniem procedur dotyczących bezpieczeństwa
  • Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w tym znajomość procesów i dokumentacji magazynowej
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w tym Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych : prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin, premie świąteczne
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze w zespole doświadczonych specjalistów
  • Wszechstronny rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń
  • Zgłoś tę pracę