Key Account Manager - gadżety reklamowe z nadrukiem
BUTTERFLY AGENCJA REKLAMOWA - PROMOSHOP.PL
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Key Account Manager - gadżety reklamowe z nadrukiem

Miejsce pracy : Szczecin

Twój zakres obowiązków

Account Manager to zarówno ambasador interesów Klienta w firmie i ambasador interesów firmy u klientów.

Do obowiązków Account Managera należy przede wszystkim Ofertowanie oraz Realizacja.

Ofertowanie to sporządzanie dokładnych kosztorysów w arkuszu kalkulacyjnym, wraz ze zdjęciami i wizualizacjami, negocjacje z dostawcami i klientem, wyszukiwanie produktów, planowanie logistyki i kosztów druku, oraz zamykanie sprzedaży.

Account Manager nie pozyskuje klientów, tylko odpowiada na wpływające do firmy zapytania.

Realizacja to prowadzenie dokumentacji zamówienia, przygotowywanie z działem graficznym projektów nadruku, akceptowanie projektów u klientów, nadzór ogólny nad logistyką, którą zajmuje się dział zakupów, oraz kontrola jakości druku i terminowości dostaw.

Nasze wymagania

Key Account Manager - to prawdziwy Manager. Odpowiada zarówno przed klientem i przed firmą za efekty ofertowania i realziacji zamówień.

Nie jest z tym zostawiony sam, ponieważ współpracuje stale z działami : graficznym, produkcyjnym, administracyjnym, zakupów i logistyki.

Stąd ta osoba powinna być odpowiedzialna, sumienna, cierpliwa, precyzyjna i komunikatywna. Powinna "ogarniać" sprawy swojego klienta, dbać o niego i prowadzić w sposób profesjonalny i sprawny, skutecznie pracując z całym zespołem.

Key Account Manager - Opiekun Klienta musi rozumieć zarówno oczekiwania swojego klienta, jak i procesy realizacji zamówień, ponieważ jest dokładnie pomiędzy nimi.

Musi lubić rozmawiać i łatwo nawiązywać relacje.

Umiejętności : arkusze kalkulacyjne, oprogramowanie biurowe, CRM, podstawowa znajomość zasad księgowości

Cechy charakteru : "żyłka handlowa", komunikatywność, naturalna uprzejmość, dokładność, skrupulatność, precyzja, opanowanie, dociekliwość i nieustająca chęć nauki

To oferujemy

 • Solidne przeszkolenie (technologie nadruku, dostawcy, obieg dokumentów i informacji w firmie, CRM, marketing, techniki sprzedaży).
 • Pracę w profesjonalnym zespole w dobrej, twórczej atmosferze, w pięknej willi na szczecińskim Pogodnie.
 • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i adekwatne do niego wynagrodzenie - ścieżka kariery.
 • Pracę w stablinej firmie, mocno zorientowanej na rozwój kadr.
 • Progresywny, sprawiedliwy system wynagrodzeń i prowizji.
 • O nas

  Jesteśmy znaną firmą reklamową, która działa od 24 lat na rynku gadżetów reklamowych z nadrukiem i prezentów biznesowych.

  W ofercie mamy 50.000 produktów, które z nadrukiem, haftem lub grawerem sprzedajemy na rynku B2B.

  Naszymi klientami są firmy, instytucje, urzędy, samorządy, szkoły i uczelnie. Nasz sklep promoshop.pl jest w pierwszej piątce polskiego internetu w branży.

  Praca z klientami to nasza pasja. Oferujemy im niezawodność, sprawność i kreatywność, a nagrodą jest ich lojalność i zysk.

  W naszej branży podstawową walutą jest Zaufanie.

  Obecnie budujemy dział handlowy, oparty na odpowiedzialnych, zaangażowanych i ambitnych osobach, szukających w pracy nie tylko pieniędzy, ale pragnących się rozwijać, uczyć i zdobywać doświadczenie w firmie o wysokich standardach obsługi klientów.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BUTTERFLY AGENCJA REKLAMOWA AGNIESZKA BOROWY z siedzibą w : Myśliwska 8 / 1, 71-662 Szczecin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : info promoshop.pl.

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : info promoshop.pl.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku