Monter drzwi - Bez języka DE - Blisko granicy
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Lublin, PL
‎17 godz. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) poszukuje dla swojego Kontrahenta z Niemiec kandydatów na stanowisko : MONTER DRZWI : montaż wejściowych drzwi mieszkaniowych, montaż drzwi wewnętrznych w ościeżnicą drewnianą, drzwi wejściowe do domu i drzwi przeciwpożarowe z aluminiowymi ościeżnicami.

3 osoby - Bez jezyka Aktualnie zatrudniamy blisko 400 osób na terenie Niemiec, głównie Elektryków. Posiadamy ponad 220 aktywnych umów z Klientami co oznacza stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.

Wymagania : -doświadczenie min 2 letnie Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -stawkę 13,00 Euro -polską umowę o pracę, -BEZPŁATNE zakwaterowanie, -dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -możliwość otrzymania zaliczki, -dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%, -klarowne i legalne warunki zatrudnienia , -możliwość długoterminowej współpracy, -opiekę ze strony polskiego biura, -świadczenia Kindergeld,

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku