Zbrojarz – cięcie stali
JOBS.PL
Radom, Mazowieckie
15 d. temu
source : Lento.pl

Zadania : - Praca na zbrojarni. - Cięcie prętów zbrojeniowych. - Obsługa maszyn do cięcia stali zbrojeniowej. Wymagania : -

Doświadczenie w pracy operatora maszyn zbrojarskich / barbendera / zbrojarza na prefabrykacji. - Doświadczenie w obsłudze maszyn do cięcia automatycznych i manualnych.

  • Znajomość rysunku technicznego. - Dyspozycyjność, możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Oferujemy : - Zatrudnienie na dłuższy okres, atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie na brytyjskich warunkach, umowa podpisywana przed wyjazdem. - Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • Kontakt z polskim koordynatorem na miejscu (pomoc w sprawach urzędowych, odbiór z lotniska itp.).
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych