Młodszy/a księgowy/a z jęz.angielskim
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Łódź
6 d. temu
source : infoPraca

9-3-66761Wynagrodzenie : 3800 - 4800 PLN

Czujesz się swobodnie w komunikacji w języku angielskim?

Chcesz rozwijać się w dziale księgowości?

Jesteś gotowy / a do rozpoczęcia swojej kariery w międzynarodowej korporacji?

A może masz już pierwsze doświadczenia za sobą i pragniesz nowych wyzwań?

Tak? W takim razie to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Główne obowiązki :

  • uzgadnianie płatności z fakturami;
  • zarządzanie zamówieniami;
  • dokonywanie oceny kredytowej;
  • księgowanie wyciągów bankowych oraz faktur;
  • wykonywanie lub udział w czynnościach zamykających na koniec miesiąca.
  • Wymagania :

  • pierwsze doświadczenie w księgowości mile widziane;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2);
  • znajomość MS Excel;
  • znajomość SAP będzie atutem
  • Korzyści :

  • umowę o pracę;
  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa;
  • rozbudowane szkolenie wdrożeniowe na stanowisko;
  • możliwość rozwoju w obszarze finansowym poprzez szkolenia
  • Zgłoś tę pracę